II edycja Turnieju MicoCup

Już w najbliższy weekend w Brzegu Dolnym odbędzie się druga edycja turnieju piłkarskiego MicoCup w kategorii wiekowej U-13. W rywalizacji weźmie udział 150 piłkarzy z dziesięciu najlepszych młodzieżowych akademii piłkarskich w kraju m.in. ze Śląska Wrocław, Legii Warszawa, Lecha Poznań, Pogoni Szczecin czy Zagłębia Lubin. W turnieju zagrają również gospodarze czyli zawodnicy dolnobrzeskiej Akademii Piłkarskiej.
Na turniej przyjeżdżają chłopcy, którzy mogą zrobić dużą karierę. Takie mecze są dla nich szansą pokazania się, ogrania oraz rywalizacji z uzdolnionymi rówieśnikami – twierdzi Jakub Słowik, bramkarz Śląska Wrocław, który po raz drugi jest ambasadorem MicoCup. Jego obecność na trybunach ma zachęcić wszystkich zawodników do wzmożonej walki.

Młodzieżowy turniej MicoCup rozegrany zostanie w dniach 22-23 września. Pierwszego dnia –w sobotę -odbędą się rozgrywki grupowe. W drugim dniu -w niedzielę- rozegrane zostaną mecze finałowe.
Brzeg Dolny po raz drugi zamieni się w polskie centrum młodzieżowej piłki. W zeszłym roku poziom rozgrywek był bardzo wysoki. W tym roku z pewnością będzie tak samo. Zapraszamy kibiców na Stadion Miejski i do kibicowania naszej drużynie. Emocji z pewnością nie zabraknie.
Więcej na Turniej MicoCup

Polecamy