Zapraszamy na lodowisko

KH-S zaprasza na lodowisko

Miłośnicy jazdy na łyżwach mogą być zadowoleni. Od piątku będzie można wybrać się na lodowisko i oddać zimowemu szaleństwu. KH-S Rokita planuje uruchomić lodowisko tego dnia o godzinie 15.00.
Mimo, że od kilku dni warunki są sprzyjające, lodowisko nie można było otworzyć wcześniej z powodu usterki technicznej. Jak się okazało, przecięte były rurki, którymi płynie glikol do mrożenia lodu, w wyniku czego wyciekło 200 litrów tego płynu i nie można było uruchomić agregatora i sprężarki. Dopiero po usunięciu usterki i uzupełnieniu glikolu rozpoczęto przygotowywanie tafli lodowiska.

W tygodniu czyli od poniedziałku do piątku lodowisko czynne będzie od godziny 15.00 do 20.00 a w weekendy i w dni wolne od pracy od godziny 12.00 do 20.00. Zasady korzystania z białego Orlika nie zmieniły się. Czynna jest wypożyczalnia łyżew. Cennik też nie uległ zmianie. Ulgowy bilet kosztuje 3 zł, normalny 6 zł. Z dolnobrzeską kartą mieszkańca można dodatkowo skorzystać z 20% zniżki.
Dokładne informacje odnośnie biletów i wypożyczania łyżew można znaleźć na stronie www.khs.brzegdolny.pl

Lodowisko to prawdziwa frajda dla miłośników jazdy na łyżwach ale przede wszystkim dla najmłodszych. W czasie ferii zimowych, które rozpoczną się w poniedziałek, lodowisko otwarte będzie już od godziny 10.00.

KH-S zaprasza wszystkie dzieci i młodzież. Będą organizowane gry i zabawy, zajęcia nauki jazdy na łyżwach oraz pokazy jazdy figurowej.

Oby pogoda pozwoliła by lodowisko było jak najdłużej dostępne dla mieszkańców.
Jak mówi dyrektor, lodowisko jest zamykane głównie wtedy gdy są silne opady deszczu bądź śniegu czyli gdy są niesprzyjające warunki atmosferyczne i techniczne.

bk

 

Polecamy