Finał loterii spisowej coraz bliżej

strona-NSP-1024x688

Już 14 lipca o 12:00 odbędzie się losowanie nagród głównych w loterii Narodowego Spisu Powszechnego Ludności i Mieszkań! Do udziału w loterii wpłynęło do organizatora ponad milion dwieście tysięcy zgłoszeń – najwięcej z województwa wielkopolskiego, śląskiego i mazowieckiego.

Dotychczas przeprowadzono 6 losowań nagród I i II stopnia, tj. kart przedpłaconych o wartości 1000 i 500 zł. Osoby, które jako pierwsze dołączyły do loterii, miały szansę na zwycięstwo w każdym z nich, a ci którzy zwlekali z samospisem i rejestracją kodu – odpowiednio mniej. W trakcie tych losowań, wyłoniono 1440 zwycięzców, a łączna pula nagród wyniosła 960 000 zł!

Ale to jeszcze nie koniec! Wszystkie osoby, które zgłosiły udział w loterii wezmą udział w losowaniu 16. samochodów TOYOTA Yaris, które odbędzie się już 14 lipca br. o godzinie 12.00. Losowanie nagród głównych podzielone jest na województwa, tzn. z każdego województwa wylosowana zostanie jedna osoba, która wygra samochód.

Transmisja z finałowego losowania na kanałach na Facebook-u i YouTube. Po losowaniu, lista zwycięzców zostanie udostępniona na stronie: https://loteria.spis.gov.pl/#wyniki.

Z regulaminem loterii można się zapoznać na stronie: https://loteria.spis.gov.pl/. W przypadku dodatkowych pytań, prosimy o kontakt z infolinią pod numer 22 871 99 21.

Organizatorem loterii jest UNIQUE ONE sp. z o.o. siedzibą w Warszawie przy ul. Niedźwiedziej 2A.

inf

Polecamy