Trzy dni tanecznych zmagań

Przez trzy dni w Miejskim Ośrodku Sportu i Rekreacji w Brzegu Dolnym tancerze z całej Europy walczyli o jak najwyższe miejsca w zawodach IDO European Championshipis 2021 w kategoriach: Break Dance, Hip Hop, Electric Boogie. Był to konkurs na niesamowicie dobrym poziomie, a wszyscy tancerze prezentowali bardzo wysokie umiejętności taneczne. W sobotni wieczór tancerzy przywitał burmistrz Brzegu Dolnego Paweł Pirek i życzył sukcesów w konkursie. Dolnobrzeska Grupa „Rytmy Planety” również zaprezentowała swój repertuar taneczny.

W zmaganiach udział brali młodzi tancerze, młodzież oraz dorośli w różnych kategoriach i konfiguracjach. Były pokazy solo, w duecie oraz grupowe. W ciągu trzech dni zawodów Polacy wywalczyli na zawodach aż 32 medale w tym 13 złotych w kategoriach: hip hop solo dorośli, hip hop crew juniorzy, electric boogie dorośli, hip hop solo kobiety, hip hop grupowo dorośli, hip hop formacje. Oprócz tego dla polskich tancerzy przyznanych zostało 12 srebrnych medali oraz 7 brązowych.

Klasyfikację oraz miejsca w konkursie znajdą Państwo na oficjalnej stronie IDO www.ido-dance.com oraz w najbliższym wydaniu Panoramy Brzegu Dolnego.

 

Polecamy