Godzięcin świętował

W świetlicy wiejskiej w Godzięcinie odbyło się spotkanie z mieszkańcami sołectwa i władzami miasta. Ten wieczór należał do Babć i Dziadków dla których dzieci z lokalnej szkoły przygotowały program artystyczny. Na wszystkich czekały niespodzianki.

Gospodarze spotkania sołtys Dorota Jaśkowska oraz radny Mirosław Dawidowicz powitali licznie zgromadzonych gości i złożyli wszystkim najserdeczniejsze życzenia. Podczas uroczystości obchodzono Dzień Babci i Dziadka, dla których program artystyczny przygotowały dzieci ze Szkoły Podstawowej w Godzięcinie.
Na spotkaniu obecni byli Burmistrz Brzegu Dolnego Paweł Pirek, zastępca burmistrza Artur Michałek, przewodniczący Rady Miejskiej Andrzej Lech, dyrektor Dolnobrzeskiego Ośrodka Kultury Danuta Chłód, wicestarosta Jarosław Iskra, kierownik Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej Beata Sokolska oraz ksiądz. Włodarze złożyli serdeczne życzenia seniorom oraz podziękowali za zaangażowanie i owocnie układającą się współpracę. Niespodzianką wieczoru był występ zespołu ze Śląska. Warto dodać, że poczęstunek był przygotowanych przez samych mieszkańców. Było pysznie, wesoło i miło. Jak co roku w Godzięcinie!

Polecamy