Międzynarodowy Festiwal Muzyczny BelleVoci

Po raz drugi w Brzegu Dolnym odbędzie się Międzynarodowy Festiwal Muzyczny BelleVoci. Tak jak rok temu w ogrodach pałacowych za DOK rozbrzmiewać będzie muzyka wokalna i instrumentalna w wykonaniu artystów dużego formatu. Organizatorzy Festiwalu zapewnili bogatą i urozmaiconą ofertę muzyczną, na którą złożą się występy artystów z wielu krajów świata, m.in. z Włoch, Niemiec, Meksyku i Irlandii Płn. Nie zabraknie również naszych polskich artystów.

Dolnobrzeskie ogrody pałacowe znów staną się wielką plenerową salą koncertową. W ramach Festiwalu odbędzie się sześć koncertów w wykonaniu Orkiestry Festiwalowej i zaproszonych muzyków.
Festiwal BelleVoci rozpocznie się 30 lipca Koncertem Inauguracyjnym pod batutą znakomitego dyrygenta z Meksyku Jesusa Mediny, a zakończy 6 sierpnia Koncertem Finałowym pod dyrekcją dyrygenta młodego pokolenia Radosława Dronia.

Już teraz zapraszamy Państwa do uczestniczenia w tym wyjątkowym wydarzeniu kulturalnym, poniżej program II Międzynarodowego Festiwalu BelleVoci.

Polecamy