IV Dolnobrzeskie Święto Radości

W maju Fundacja „Złote Psy” już po raz czwarty organizuje festyn pod nazwą „Dolnobrzeskie Święto Radości”. To impreza, której celem jest przede wszystkim zbiórka pieniędzy na chore dzieci. W tym roku bohaterami Święta Radości są: Amelka Żółkiewicz, Julia Skikiewicz, Fabian Kaczmaryn i Kamil Lipa. Wszystkie z nich potrzebują intensywnej rehabilitacji i terapii, która jest bardzo kosztowna. Ale zbiórka pieniędzy to tylko jeden z celów imprezy. Święto Radości to też możliwość wspólnej zabawy, integracji i współpracy różnych lokalnych instytucji, organizacji pozarządowych, ludzi dobrej woli i dobrego serca.

Fundacja „Złote Psy” zwraca się do wszystkich ludzi dobrej woli o podarowanie przedmiotów, które będzie można zlicytować podczas aukcji.
Przedmioty można przynosić do świetlicy Szkoły Podstawowej nr 6 w Brzegu Dolnym lub do siedziby Fundacji Złote Psy w Wołowie, Al. Niepodległości 20.

IV Dolnobrzeskie Święto Radości odbędzie się 11 maja przy Kompleksie Hotelowo-Sportowym „Rokita”. Początek o godzinie 16.00.

Polecamy