Wybory Samorządowe 2018

Siedziby obwodowych komisji wyborczych

(Obwód głosowania nr 1)

Dolnobrzeski Ośrodek Kultury, ul. Kolejowa 29

Brzeg Dolny-ulice: Fryderyka Chopina, Cicha, Adama Jerzego Czartoryskiego, Działkowa, Józefa Kalasantego Dzieduszyckiego, Grenadierów, Aleje Jerozolimskie, Wojciecha Kętrzyńskiego, Klasztorna, Jana Kochanowskiego, Kolejowa, Kresowa, Kręta, Krótka, Kwiatowa, Leśna, Samuela Bogumiła Lindego, Henryka Lubomirskiego, 1 – go Maja, Adama Mickiewicza, Młyńska, Mostowa, Odrodzenia, Odrzańska, Ogrodowa, Józefa Maksymiliana Ossolińskiego, Ignacego Jana Paderewskiego, Parkowa, Piwna, Podwale, Polna, Prosta, Przejazd, ks. kan. Jana Puka, Rolnicza, Rynek, Słoneczna, Spokojna, Sportowa, Stanisława Staszica, Stawowa, Jana Feliksa Tarnowskiego, Towarowa, Urazka, Wodna, Zakładowa

 

(Obwód głosowania nr 2)

Szkoła Podstawowa Nr 5, ul. Zwycięstwa 10

Brzeg Dolny-ulice: Janusza Korczaka, Braci Korczyńskich, Joachima Lelewela nr 5, 7, 9, Jana Pawła II, Stanisława Wyspiańskiego 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, Zwycięstwa nr 12, 14

 

(Obwód głosowania nr 3)

Siedziba Polskiego Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów, ul. Zwycięstwa 5

Brzeg Dolny-ulice: Akacjowa, Generała Józefa Bema, Bukowa, Brzozowa, Dębowa, Grabowa, Jarzębinowa, Jaśminowa, Jaworowa, Jesionowa, Klonowa, Leszczynowa, Lipowa, Małopolska, Topolowa, Wierzbowa, Stanisława Wyspiańskiego 10, 12, 14, Wyścigowa, Zwycięstwa 7, 9, 13, 15, 17, 19, 21, 23

 

(Obwód głosowania nr 4)

ikona niepełnosprawnyBiblioteka Miejska, ul. Młodzieżowa 2

Lokal dostosowany do potrzeb wyborców niepełnosprawnych

Brzeg Dolny-ulice: Mikołaja Kopernika, Osiedlowa, Młodzieżowa, Pionierska, Przedszkolna, Zachodnia, Tęczowa 2, 4, 6, Wilcza 21, 25 – 47

 

(Obwód głosowania nr 5)

ikona niepełnosprawnySzkoła Podstawowa Nr 6, ul. Wilcza 4

Lokal dostosowany do potrzeb wyborców niepełnosprawnych

Brzeg Dolny-ulice: Krzywa, Naborowska, Nasypowa, Nowowiejska, Olimpijska, Rajdowa, Szkolna, Środkowa, Wilcza nr 1 – 19, 23, ks. Kardynała Stefana Wyszyńskiego, Zbożowa

 

(Obwód głosowania nr 6)

ikona niepełnosprawnyŚwietlica w Godzięcinie, Godzięcin 46A

Lokal dostosowany do potrzeb wyborców niepełnosprawnych

Sołectwo: Godzięcin

 

(Obwód głosowania nr 7)

Świetlica w Jodłowicach, Jodłowice 12

Sołectwa: Jodłowice, Stary Dwór, Wały

 

(Obwód głosowania nr 8)

Szkoła Podstawowa w Pogalewie Wielkim, Pogalewo Wielkie 12H

Sołectwa: Grodzanów, Naborów, Pogalewo Małe, Pogalewo Wielkie, Pysząca

 

(Obwód głosowania nr 9)

ikona niepełnosprawnyŚwietlica w Radeczu, Radecz 37

Lokal dostosowany do potrzeb wyborców niepełnosprawnych

Sołectwa: Bukowice, Radecz, Żerków, Żerkówek

 

(Obwód głosowania nr 10)

ikona niepełnosprawnyPrzedszkole Samorządowe Nr 3, ul. Przedszkolna 1

Lokal dostosowany do potrzeb wyborców niepełnosprawnych

Brzeg Dolny-ulice: Bolesława Leśmiana, Juliusza Słowackiego, Tęczowa 8, 10, 12, 14

 

(Obwód głosowania nr 11)

ikona niepełnosprawnyPrzedszkole Samorządowe Nr 1, ul. Zwycięstwa 3

Lokal dostosowany do potrzeb wyborców niepełnosprawnych

Brzeg Dolny-ulice: Fabryczna, Joachima Lelewela nr 1, 3, Robotnicza, Henryka Sienkiewicza, Staromiejska, Targowa, Warzyńska, Zielona, Zwycięstwa nr 2, 4, 6