Serwis informacyjny Urzędu Miejskiego w Brzegu Dolnym Przejdź do treści

Oddaj głos na swojego ulubionego kandydata

Sara Czech

Sara Czech

Zapasy (MKS Rokita), 11

Wyślij SMS na numer 71480 o treści TYP.NA.10

Zawodniczka zdolna, ambitna, rokuje nadzieję na przyszłość. W 2017r. brała udział w wielu turniejach, plasując się na I miejscu:Turniej o Memoriał Antoniego Łakomego w Zapasach Styl Wolny
Brzeg Dolny – I miejsce, VI Memoriał Henryka Wołoszyna w Zapasach Styl Wolny Górażdże – I miejsce, Międzynarodowy Turniej Zapaśniczy Dzierżoniów – I miejsce, Międzynarodowy Turniej Zapaśniczy Milicz – I miejsce, Ogólnopolski Turniej Zapaśniczy Cieszków – I miejsce, Międzynarodowy Turniej Zapaśniczy Bielawa – I miejsce, Międzynarodowy Turniej Zapaśniczy Kudowa Zdrój – I miejsce.

Plebiscyt Sportowy 2017Nadzieja sportu

Głosowanie SMS

cena za SMS 1 zł +VAT

Kategorie plebiscytu

Zasady plebiscytu
Celem Plebiscytu jest wyłonienie – drogą publicznego głosowania oraz werdyktem Kapituły – najlepszego sportowca, trenera i nadziei sportu, oraz przyznanie nagrody specjalnej dla osoby wyróżnionej (bez nominacji), za pracę na rzecz rozwoju lokalnego sportu (wyboru dokona Kapituła). Głosowanie drogą SMS rozpoczęło się 8 grudnia 2017 r. i będzie trwać do 6 lutego 2018 r. do godz. 24.00. Cena za SMS 1 zł + VAT GŁOSOWANIE ZAKOŃCZONE Regulamin Plebiscytu "Sportowy Brzeg Dolny 2017"