Serwis informacyjny Urzędu Miejskiego w Brzegu Dolnym Przejdź do treści

Oddaj głos na swojego ulubionego kandydata

Piotr Jurków

Piotr Jurków

Trener KP Brzeg Dolny, 45

Wyślij SMS na numer 71480 o treści TYP.TR.7

Trener z 10 letnim doświadczeniem, od samego początku swojej pracy związany z KP Brzeg Dolny. Posiada licencję PZPN B, UEFA B. Juniorom Młodszym i Starszym daje w kość, ale też dyscyplinuje i zapewnia bardzo dobrą atmosferę w drużynach. Żaki przez zabawę i naukę wprowadza w świat piłki nożnej opartej na zdrowej, uczciwej rywalizacji.
Wybrane osiągnięcia w sezonie 2016/17: Juniorów Młodszych wprowadził do Ligi Okręgowej DZPN, z Juniorami Starszymi wywalczył  pierwsze miejsce w tabeli po rundzie jesiennej Ligi Terenowej DZPN,I miejsce z Juniorami Starszymi w dolnośląskim Zimowym Turnieju Piłkarskim MCS Wrocław, III miejsce z Juniorami Młodszymi na Międzynarodowym Turnieju Piłkarskim Wrocław Trophy , III miejsce  z Juniorami Młodszymi w Dolnośląskim Zimowym Turnieju Piłkarskim MCS Wrocław, III miejsce z Żakami w dolnośląskim Zimowym Turnieju Piłkarskim MCS Wrocław, VIII miejsce z Juniorami na Międzynarodowym Turnieju Piłkarskim HAGELAND CUP w Belgii.

Plebiscyt Sportowy 2017Trenerzy

Głosowanie SMS

cena za SMS 1 zł +VAT

Kategorie plebiscytu

Zasady plebiscytu
Celem Plebiscytu jest wyłonienie – drogą publicznego głosowania oraz werdyktem Kapituły – najlepszego sportowca, trenera i nadziei sportu, oraz przyznanie nagrody specjalnej dla osoby wyróżnionej (bez nominacji), za pracę na rzecz rozwoju lokalnego sportu (wyboru dokona Kapituła). Głosowanie drogą SMS rozpoczęło się 8 grudnia 2017 r. i będzie trwać do 6 lutego 2018 r. do godz. 24.00. Cena za SMS 1 zł + VAT GŁOSOWANIE ZAKOŃCZONE Regulamin Plebiscytu "Sportowy Brzeg Dolny 2017"