Serwis informacyjny Urzędu Miejskiego w Brzegu Dolnym Przejdź do treści

Oddaj głos na swojego ulubionego kandydata

Michał Racki

Michał Racki

Piłka nożna (KP), 17

Wyślij SMS na numer 71480 o treści TYP.SP.6

Od ponad 6 lat reprezentuje barwy KP Brzeg Dolny. Zawodnik wszechstronnie utalentowany – może grać na każdej pozycji. Świetna technika, waleczność, ambicja, silna psychika, a także cechy przywódcze sprawiają, że jest nie tylko filarem drużyny Juniorów Starszych KP, ale i kapitanem zespołu. Michał ma ogromny potencjał techniczny, intelektualny, psychiczny i mentalny, by zrobić zawodową karierę piłkarską. Razem z drużyną zwyciężył
w Lidze Terenowej Juniorów Młodszych i wywalczył awans do Ligi Okręgowej, zajął I miejsce w tabeli po rundzie jesiennej Ligi Terenowej Juniorów Starszych, I miejsce w Zimowym Turnieju Piłkarskim MCS Wrocław, X miejsce na Międzynarodowym Turnieju Piłkarskim Wrocław Trophy.

Plebiscyt Sportowy 2017Sportowcy

Głosowanie SMS

cena za SMS 1 zł +VAT

Kategorie plebiscytu

Zasady plebiscytu
Celem Plebiscytu jest wyłonienie – drogą publicznego głosowania oraz werdyktem Kapituły – najlepszego sportowca, trenera i nadziei sportu, oraz przyznanie nagrody specjalnej dla osoby wyróżnionej (bez nominacji), za pracę na rzecz rozwoju lokalnego sportu (wyboru dokona Kapituła). Głosowanie drogą SMS rozpoczęło się 8 grudnia 2017 r. i będzie trwać do 6 lutego 2018 r. do godz. 24.00. Cena za SMS 1 zł + VAT GŁOSOWANIE ZAKOŃCZONE Regulamin Plebiscytu "Sportowy Brzeg Dolny 2017"