Serwis informacyjny Urzędu Miejskiego w Brzegu Dolnym Przejdź do treści

Oddaj głos na swojego ulubionego kandydata

Fitnessacja

Fitnessacja

Wyślij SMS na numer 71480 o treści TYP.OR.2

FITNESSACJA – istnieje na rynku fitness i wyznacza jego kierunki i trendy w Brzegu Dolnym już od ponad 8 lat.
Fitnessacja oferuje:
1. Trening Personalny w Centrum Fitnessacja – Studio Treningu Personalnego. W miejscu tym każdy uczestnik treningu traktowany jest indywidualnie, co daje trenerom możliwość personalnego podejścia do podopiecznego i realizacji dokładnie założonych celów treningowych jak i zdrowotnych. Świadczymy usługi z zakresu treningu specjalistycznego, funkcjonalnego, zdrowotnego. Studio powstało ponad 2 lata temu i cieszy się powodzeniem wśród klientów Fitnessacji. Przystosowane jest do treningu ogólnorozwojowego m.in z przyrządami takimi jak taśmy TRX, bramą Hestrez czy odważnikami kettlebells.
2. Edukację żywieniową – trenerzy Fitnessacji stawiają na holistyczne podejście do człowieka. Świadczymy usługi z zakresu dietetyki, dietetyki sportowej i klinicznej jak i suplementacji zdrowotnej. Nie ma tu miejsca na pomyłkę czy pominięcie aspektów zdrowotnych. Styl żywienia podobnie jak trening dobierane są indywidualnie i co więcej na podstawie dokładnych badań laboratoryjnych. Oferujemy styl żywienia ukierunkowany m.in. na: redukcję masy ciała, budowanie masy mięśniowej, diety lecznicze: zapobieganie i leczenie otyłości z insulinoopornością i chorobami tarczycy.
3. Zajęcia grupowe fitness i rowerowe. Fitnessacja oferuje szeroką paletę zajęć fitness charakteryzujących się poprawą motoryczności człowieka: od wzmacniana gorsetu mięśniowego po pracę nad kondycją i wytrzymałością. Oferujemy zarówno proste formy fitness jakimi są ABT/CORE/SHAPE/PILATES/ZUMBA po formy nowoczesne i bardziej zaawansowane: Trening Dnia, Rzeźba Ciała. Bazujemy zarówno na sprawdzonych środkach treningowych jak i na nowoczesnych trendach w nurcie fitness. Dodatkowym atutem Naszej Organizacji są dobrze rozwinięte zajęcia Indoor Cyclingu.
Oferta zbudowana z powyższych trzech członów daje możliwość indywidualnego dopasowania do każdego, co zdecydowanie wyróżnia Nas na rynku Fitness. Nasza oferta dostępna jest od poniedziałku do soboty. Nowoczesne Studio Treningowe, dwie sale ćwiczeniowe do zajęć grupowych i oferta żywieniowa uzupełniająca cykle treningowe  daje nam możliwość odnoszenia sukcesów wymiernych widocznych u Naszych Podopiecznych. Dodatkowym atutem Organizacji jest dobrze wykształcona i wykwalifikowana kadra trenerska, obdarzająca opieką uczestników zajęć i przekazująca im swoją wiedzę i doświadczenie.
Stawiamy na ciągły rozwój i wykształcenie. Z chęcią wspieramy akcje charytatywne na terenie Brzegu Dolnego i okolic. Od festynów w okolicznych wioskach, po akcje w Brzegu Dolnym takie jak: Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy, czy Święto Radości, Bieg Mikołajkowy i wiele innych.
Nasze sukcesy:
– organizacja maratonów fitness na większą skalę
– otwarcie własnego Studia do Treningu Personalnego
– spektakularne sukcesy w redukcji masy ciała naszych Podopiecznych
– udział i godne reprezentowanie Brzegu Dolnego i mienia Fitnessacji Naszych Podopiecznych i Trenerów w Zawodach: MTB, Biegach długodystansowych jak i Imprezach Survivalowych na terenie całej Polski.

Plebiscyt Sportowy 2017Organizacje

Głosowanie SMS

cena za SMS 1 zł +VAT

Kategorie plebiscytu

Zasady plebiscytu
Celem Plebiscytu jest wyłonienie – drogą publicznego głosowania oraz werdyktem Kapituły – najlepszego sportowca, trenera i nadziei sportu, oraz przyznanie nagrody specjalnej dla osoby wyróżnionej (bez nominacji), za pracę na rzecz rozwoju lokalnego sportu (wyboru dokona Kapituła). Głosowanie drogą SMS rozpoczęło się 8 grudnia 2017 r. i będzie trwać do 6 lutego 2018 r. do godz. 24.00. Cena za SMS 1 zł + VAT GŁOSOWANIE ZAKOŃCZONE Regulamin Plebiscytu "Sportowy Brzeg Dolny 2017"