Serwis informacyjny Urzędu Miejskiego w Brzegu Dolnym Przejdź do treści

Oddaj głos na swojego ulubionego kandydata

Avasatare

Avasatare

Wyślij SMS na numer 71480 o treści TYP.OR.5

Zawodnicy trenują w 7 grupach w Wołowie i Brzegu Dolnym, najmłodsi adepci mają 4 lata, najstarsi prawie 50. Ilość adeptów – 100. Szkolimy Taekwon-do na europejskim poziomie. Nasz klub znany jest z „produkcji” wszechstronnych młodych zawodników, z których najlepsi mają możliwość reprezentowania kraju na międzynarodowych zawodach. Wysoki poziom szkolenia umożliwia uwolnienie potencjału sportowego z zawodników. Równie ważne jak sport jest dla nas rozwój młodych ludzi, w oparciu o najważniejsze wartości w życiu: szacunek, wiara we własne możliwości, zaufanie, wolność. Naszą ideą jest budowa klubu sportowego z prawdziwego zdarzenia. Dzięki temu celowi zjednoczony zespół trenerski inspiruje nie tylko naszych uczniów ale także trenerów, nawet z innych dyscyplin sportowych. Dzięki ograniczonym ilościowo grupom, każde dziecko może liczyć na indywidualne podejście oraz uwagę i zaangażowanie trenerów. W Avasatare chcemy tworzyć nowe, lepsze standardy. Chcemy być wzorem dla innych klubów. Każdy z instruktorów ciągle doskonali się indywidualnie jako adept Taekwon-do i trener. Chcemy, żeby sztuka walki i sport łączyły się w Avasatare z wychowaniem i budowaniem społeczności.
Zaangażowanie w inicjatywy charytatywne i społeczne w 2017 roku:
1. Pokaz Taekwondo podczas Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Brzegu Dolnym,
2. Pokaz Taekwondo podczas Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Obornikach Śląskich,
3. Pokaz Taekwondo podczas dni miasta Brzegu Dolnego,
4. Pokaz Taekwondo podczas Dolnobrzeskiego Święta Radości,
5. Udział w charytatywnym biegu- Dolnobrzeski Cross Mikołajkowy,
6. Organizacja zimowego turnieju Taekwondo dla dzieci, Avasatare Winter Cup. Do naszych sukcesów  zaliczamy:
1. Polish Open 2017 – W wyniku rywalizacji 490 zawodników z 29 klubów nasz klub zajął 4 miejsce w klasyfikacji generalnej Mistrzostw: 12 złotych medali, 9 srebrnych medali, 14 brązowych medali.
2. Czech Open 2017 – Międzynarodowe Mistrzostwa Czech, 9 krajów, ponad 500 zawodników: 3 brązowe medale.
3. Mistrzostwa Polski Taekwondo ITF, 4 miejsce w klasyfikacji generalnej mistrzostw: 11 złotych medali, 3 srebrne medale.
4. Moravia Open – Międzynarodowe Mistrzostwa Moraw, 350 zawodników z 7 krajów: 2 złote medale, 2 brązowe medale.
5. Mistrzostwa Polski Zachodniej: 12 złotych medali, 10 srebrnych medali, 12 brązowych medali.

Plebiscyt Sportowy 2017Organizacje

Głosowanie SMS

cena za SMS 1 zł +VAT

Kategorie plebiscytu

Zasady plebiscytu
Celem Plebiscytu jest wyłonienie – drogą publicznego głosowania oraz werdyktem Kapituły – najlepszego sportowca, trenera i nadziei sportu, oraz przyznanie nagrody specjalnej dla osoby wyróżnionej (bez nominacji), za pracę na rzecz rozwoju lokalnego sportu (wyboru dokona Kapituła). Głosowanie drogą SMS rozpoczęło się 8 grudnia 2017 r. i będzie trwać do 6 lutego 2018 r. do godz. 24.00. Cena za SMS 1 zł + VAT GŁOSOWANIE ZAKOŃCZONE Regulamin Plebiscytu "Sportowy Brzeg Dolny 2017"