Zwycięstwo juniorów KP

10:1 wygrali juniorzy KP. W sobotę przy 30 stopniowym upale nasza drużyna rozgromiła rówieśników z Błyskawicy Gać, nie dając im żadnych szans w tej konfrontacji.

Zawodnicy KP przewyższali drużynę gości w każdym piłkarskim elemencie. Wynik mógłby być wyższy, ale w pierwszej połowie było kilka niewykorzystanych sytuacji bramkowych. W 14 min. po asyście Rafała Budzyńskiego bramkę strzelił Rafał Kalisz. Ten sam zawodnik ponownie zdobył gola w 18 min. W 39 min. bramkę zdobył Rafał Budzyński. Do przerwy drużyna KP schodziła z przewagą trzech bramek.

Druga połowa to już popis strzelecki naszej drużyny. Dodać należy, że nasza obrona jak i druga linia była dla przyjezdnych nie do przejścia. Tylko po rozpoczęciu drugiej połowy meczu dwie bramki zdobył Rafał Kalisz. W 58 min. po stałym fragmencie gry zawodnikom gości udało się strzelić bramkę. Nasi piłkarze odpowiedzieli pięcioma jeszcze zdobytymi bramkami. Ich autorami byli Tomasz Klewek, Tomasz Posłuszny, Rafał Kalisz, i podwójnie Rafał Budzyński.

Taki wynik to niewątpliwie zadowolenie trenera. A ostatni już mecz juniorzy KP rozegrają na wyjeździe w sobotę o godzinie 11.00 z Plonem Gądkowice – liderem, który zadecyduje o ewentualnym awansie do klasy okręgowej. Nasza drużyna tego spotkania nie może przegrać aby utrzymać przynajmniej drugie miejsce w tabeli.
Beata Kowal, Piotr Jurków

Polecamy