XVI Ogólnopolski turniej młodzików, kadetów i dzieci w zapasach w Cieszkowie

fot. Maja Pankiewicz | krotoszyn.naszemiasto.pl
fot. Maja Pankiewicz | krotoszyn.naszemiasto.pl

W minioną sobotę, 14 września w Cieszkowie odbył się XVI Ogólnopolski turniej młodzików, kadetów i dzieci w zapasach w stylu wolnym. Do zmagań w Ogólnopolskim turnieju młodzików i młodziczek oraz w Mistrzostwach Dolnego Śląska kadetów przystąpiło 98 zapaśników i zapaśniczek z 15 klubów.

Z MKS Rokita Brzeg Dolny w kategorii dzieci Dawid Wierzchowski w kat. 38 kg oraz Adrian Półchłopek w kat. 38 kg zajęli drugie miejsce. Trzecie miejsca w kat. 36 i 42 kg zajęli Oskar Urbański oraz Norbert Kobylarz. Nieco niżej uplasowali się Mateusz Ryłkowski i Adrian Orliński w kat. 34 i 42 kg zajęli dopiero V miejsca.

Wśród kadetów drugie miejsca w kat. 48 i 51 kg wywalczyli Kacper Szpyra i Maciej Prządka. Trzecie lokaty w swoich kategoriach zajęli: Jurji Gurak (44 kg), Oskar Wróblewski (51 kg), Arkadiusz Daniel (60 kg), Wojciech Hawrylczak (92 kg), Jakub Klonowski (92 kg) oraz Antoni Magoń (110 kg).

Klubowo I miejsce zajął klub Olimpia Cieszków, miejsce II klub zapaśniczy MKS Rokita Brzeg Dolny, zaś na III miejscu znalazł się Bizon Milicz.

Polecamy