Wysokie zwycięstwo młodzików

Inauguracyjny mecz młodzików Akademii Piłkarskiej ze Zjednoczonymi Szczepanów zakończył się olbrzymim sukcesem młodych zawodników Akademii. Wynik 9:1 nie pozostawił wątpliwości, która drużyna na boisku radziła sobie zdecydowanie lepiej.

Podopieczni trenera Szymona Węglarza wykazali się świetną formą po zimie, co zapowiada wiele emocji w rozpoczynającym się sezonie letnim. Wynik jest ważny ale liczy się przede wszystkim dobra gra zespołowa i ciężka praca. Jak wiadomo, dobry wynik w meczu to praca całej drużyny, jednak w tym spotkaniu wyjątkową skutecznością wyróżniła się zawodniczka Aleksandra Saran, strzelając aż trzy bramki w meczu ze Zjednoczonymi Szczepanów. Bramki dla  Akademii zdobyli jeszcze Kamil Kaczmarek – dwie, a  po jednej – Aleksandra Gruchała, Martyna Kucharzów, Mateusz Kidoń oraz Michał Turski.

Młodzi zawodnicy mają teraz sporo czasu na przygotowania do następnej kolejki. Kolejny mecz młodziki rozegrają również u siebie 21 kwietnia, wtedy to podejmą drużynę Zieloni Rakoszyce.

Polecamy