Wyjazdowe mecze piłkarzy

Inauguracyjny mecz rundy wiosennej I ligi okręgowej trampkarzy drużyna U-15 dolnobrzeskiej Akademii rozegrała na wyjeździe. Nasi piłkarze pokonali Forzę Wrocław 4:2.
Spotkanie rozpoczęło się od prowadzenia gospodarzy 2:0 ale na przerwę zawodnicy obu drużyn schodzili już przy stanie 2:2.
W drugiej połowie podopieczni trenera Michała Kowala dołożyli jeszcze dwa trafienia przechylając tym samym szalę zwycięstwa na swoją korzyść.
Bramki strzelili: Filip Kubala 3, Michał Grocholski 1.
Następny mecz trampkarze rozegrają u siebie w sobotę 14 kwietnia z FC Wrocław III Academy.

Pierwszy zespół młodzików również rozgrywał mecz na wyjeździe. Niestety podopieczni trenera Krzysztofa Jaworskiego przegrali ze Śląskiem III Wrocław S.A  3:0 (1:0)
Mimo kilku szans na zdobycie gola i wyrównanego pojedynku w sporym wymiarze czasowym, dolnobrzeżanie musieli uznać wyższość zawodników Akademii Śląska Wrocław S.A.
Kolejny mecz młodziki rozegrają u siebie w sobotę 14 kwietnia z FMS Strzelin.

Drużyna juniorów młodszych KP Brzeg Dolny w meczu klasy okręgowej pokonała na wyjeździe Pogoń Cieszków 2:4(0:2).
Bramki dla KP zdobyli: M.Wapiński-2, P.Krawczuk-1,D.Pluta-1
Kolejny mecz juniorzy młodsi zagrają już w środę. Na swoim boisku podejmować będą Przeworno.