Wygrany mecz trampkarzy

Przedostatni mecz tego sezonu ale ostatni już na swoim boisku rozegrali trampkarze Akademii. W ostatnią sobotę podejmowali u siebie Ślęzę Wrocław.
Mecz obfitował w wiele ciekawych akcji i sytuacji bramkowych.
Pierwsze minuty spotkania to przewaga naszej drużyny, szybkie akcje zaowocowały dwiema strzelonymi  bramkami. Jakiś czas później goście strzelili bramkę kontaktową, ale nasi zawodnicy po kilku minutach odpowiedzieli kolejną bramką. Po pierwszej połowie meczu dolnobrzeżanie prowadzili 3:1.

Druga część meczu była bardziej wyrównana ale skuteczniejsi byli zawodnicy Akademii, którzy strzelili jeszcze dwie bramki pokonując ostatecznie Ślęzę Wrocław 5:1.
Autorami bramek byli: Jacek Iskra, Oliver Matusik, Oliwer Lewandowski, Michał Grocholski i Filip Kubala.

W tabeli I ligi okręgowej trampkarzy, Akademia Brzeg Dolny jest na drugim miejscu.
Ostatni już mecz tego sezonu trampkarze rozegrają na wyjeździe z WKS-em Śląsk Wrocław.