Wakacje z kulturą i na sportowo

Jakie atrakcje w najbliższym czasie przygotował Dolnobrzeski Ośrodek Kultury oraz Kompleks Hotelowo–Sportowy Rokita?
Wakacyjne rozrywki kulturalne i sportowe czekają na wszystkich, którzy w pomysłowy sposób chcą spędzić czas wolny. Jak co roku DOK przygotował interesujące propozycje dla entuzjastów sztuki, natomiast Kompleks Hotelowo- Sportowy zorganizował ćwiczenia dla fanów sportu.

Dolnobrzeski Ośrodek Kultury zaprasza na przedstawienie teatralne pt. „Księżniczka na ziarnku grochu”, które odbędzie się 14 lipca (piątek) o godzinie 12.00 na os. Fabrycznym (koło fontanny). Natomiast wszystkich miłośników filmów animowanych, zapraszamy do kina „Odra” na „Filmowe Poranki”. 18 lipca wyświetlana będzie bajka „Dom”, opowiadająca o ekscentrycznym przybyszu z kosmosu, który ukrywa się na Ziemi przed przedstawicielami własnej rasy i zaraża wszystkich swoim niepoprawnym optymizmem.

Jeśli ktoś woli aktywnie spędzić czas wolny, KH-S przygotował zajęcia typowo sportowe m.in. turniej Ringo, który odbędzie się 14 lipca (piątek) na boisku „Orlik” przy ul. Wyścigowej w godzinach 15.00–17.00.
17 lipca w godzinach 14.00–17.00 na „Orliku” przy ulicy Wilczej 8 zaplanowano turniej gry w Boule.
Przypominamy również o możliwości doskonalenia jazdy na rolkach pod okiem instruktora. Zajęcia odbywają się w każdy poniedziałek o godzinie 17.00 na Skateparku przy ul. Wyścigowej.

Szczegółowy plan zajęć na wakacje można znaleźć na stronie www.dok.brzegdolny.pl i www.khs.brzegdolny.pl

Polecamy