Udana inauguracja piłkarzy KS Brzeg Dolny

Aż 11 goli strzelili piłkarze KS Brzeg Dolny w inauguracyjnym meczu, który rozegrany został w niedzielę 25 sierpnia na Stadionie Miejskim. Przeciwnikiem naszej drużyny był zespół Herosi Stary Wołów.

Od pierwszej minuty dolnobrzeski KS pokazał na co go stać, a rywalom nie dał szans na zdobycie choćby jednej bramki. Po pierwszej połowie nasi piłkarze prowadzili 6:0.
W całym spotkaniu bramki strzelili: M. Kowal 3, Sz. Radzijewski 3,
G. Socha 2, M. Burdyński 1,  D. Stawiski 1,  jedna samobójcza.

Piłkarze dziękują kibicom za tak liczne przybycie na Stadion Miejski a w szczególności Amelce, Fabianowi i ich rodzicom za chęć uczestnictwa i dopingowania piłkarzy w inauguracyjnym meczu.

Specjalne podziękowania kierowane są do przedstawicieli władz samorządowych: burmistrza Pawła Pirka, zastępcy burmistrza Artura Michałka oraz przewodniczącego Rady Miejskiej Andrzeja Lecha za wsparcie okazywane przez cały rok.

Kolejny mecz u siebie piłkarze rozegrają 8 września, podejmując drużynę z Głębowic. Wcześniej grać będą na wyjeździe z zespołem Dąb Kuraszków.