Turniej Zapaśniczy im. A.Łakomego

76 zawodników z 9 klubów zapaśniczych z Polski i z Hradec Kralove wzięło udział w Ogólnopolskim Turnieju Zapaśniczym o Memoriał Antoniego Łakomego.
Turniej rozpoczął się od prezentacji wszystkich uczestników, których powitał obecny na zawodach zastępca burmistrza Paweł Pirek.

Zanim rozpoczęły się walki, organizatorzy nagrodzili dwóch zapaśników z MKS Rokita za sukcesy osiągnięte na Mistrzostwach Polski w Sumo. Arkadiusza Daniela za zdobycie 1 miejsca w wadze 60 kg i Michała Dubowskiego za zdobycie 2 miejsca.

Później rozpoczęła się rywalizacja. Zawodnicy walczyli jednocześnie na dwóch matach. Sporo emocji dostarczyły walki najmłodszych dzieci, którym  głośno dopingowali rodzice. W najniższej wadze, 26 kg 2 miejsce wywalczyła Emilia Wierzchowska, 3 miejsce ex aequo zajęły Maja Wróblewska i Amelia Rogalewicz. W wadze 33 kg 2 miejsce zdobyła Amelia Tlatlik a 3 miejsce Nina Pawlak i Zuzanna Adamus. W wadze 38 kg  Oliwia Kobylarz zajęła 3 miejsce.
Wśród chłopców w kategorii dzieci najlepiej wypadli Oskar Urbański, Filip Stępień i Dawid Wierzchowski, którzy zajęli pierwsze miejsca w wadze 27, 31 i 33 kg.

Zawodnicy MKS Rokita bardzo dobrze wypadli w kategorii młodzik. Pierwsze miejsca wywalczyli: Wojciech Hawrylczak w wadze 100 kg, Jan Kasprzak w wadze 75 kg, Kamil Leszczuk w wadze 62 kg i Arkadiusz Daniel w wadze 57 kg.

W klasyfikacji drużynowej MKS Rokita Brzeg Dolny zajął pierwsze miejsce. Na drugim miejscu uplasował się Lotnik Wrocław, na trzecim Bizon Milicz.