Trzy Puchary dla KP

Cztery drużyny KP Brzeg Dolny brały udział w 10. Zimowym Turnieju Piłkarskim MCS Wrocław.
Klub Piłkarski po raz drugi uczestniczył w wydarzeniu organizowanym przez Młodzieżowe Centrum Sportu we Wrocławiu.
Od 13 do 24 lutego drużyny żaków, młodzików i juniorów rozegrały w sumie kilkadziesiąt meczów. Juniorzy drugi raz z rzędu wygrali turniej zdobywając pierwsze miejsce, juniorzy młodsi i żaki zakończyli rozgrywki z brązowymi medalami. Młodziki niestety przegrały walkę o trzecie miejsce.
Za najlepszego zawodnika turnieju uznano Mateusza Kowalskiego (juniorzy KP), a Ignacy Szumiał (żaki KP) został wybrany najlepszym bramkarzem.
Wszyscy zawodnicy za udział w turnieju otrzymali bilet na mecz WKS Śląsk Wrocław–Piast Gliwice, który został rozegrany 11 marca. Wtedy to odbyło się wręczenie Pucharów najlepszym drużynom.
Juniorzy starsi KP zostali nagrodzeni Pucharem i medalami za zajęcie I miejsca w turnieju w swojej grupie wiekowej. To drugie z rzędu zwycięstwo naszych piłkarzy w tych zawodach.
Nagrody trafiły także do juniorów młodszych i żaków KP za zajęcie  III miejsca w turnieju.