Trening w plenerze na siłowni

Parkowe sprzęty do ćwiczeń  pod chmurką to hit, używają ich wszyscy –  od dzieci po seniorów. Ogólnodostępne i proste w obsłudze stały się ulubionym miejscem spotkań mieszkańców.
Moda na siłownie plenerowe przyszła do nas z Europy Zachodniej, gdzie urządzenia do ćwiczeń pod chmurką są już miejską normą.
Takie siłownie powstały już w wielu miastach w Polsce. Gmina Brzeg Dolny dba o kondycję swoich obywateli i również stworzyła możliwość korzystania z tego typu urządzeń.
Na terenie gminy siłownie plenerowe zlokalizowane są w Godzięcinie, Żerkowie, na osiedlu Fabrycznym, Warzyniu a od kilku tygodni w Parku na starówce.

Siłownie plenerowe cieszą się dużą popularnością. Może tu ćwiczyć każdy, niezależnie od wieku. Ćwiczenia na urządzeniach są łatwe, przyjemne i dostępne dla każdego, a jednocześnie dają możliwość dbania o nasze siły witalne, kondycję i sylwetkę. Mieszkańcy chętnie ćwiczą na świeżym powietrzu, często przychodzą tu całymi rodzinami.

Budowa tego typu obiektów wzbogaca ofertę rekreacyjno-sportową dla mieszkańców. Jak mówią mieszkańcy pomysł jest trafiony i bardzo cieszą się z tej inwestycji.
Dobrym pomysłem jest też toaleta toi toi, która od roku funkcjonuje w pobliżu. Toaleta jest na bieżąco monitorowana i opróżniana, tak by mieszkańcy bez problemu mogli z niej korzystać.

 

Polecamy