Tenisowe rozgrywki o puchar Burmistrza

W sobotę na kortach tenisowych MOSiR Brzeg Dolny rozgrywany był turniej tenisa ziemnego o puchar Burmistrza. Piękna pogoda dopisała zawodnikom, którzy rozpoczęli rywalizację o jak najwyższe miejsca. Burmistrz Paweł Pirek przywitał tenisistów na turnieju oraz życzył powodzenia w grze. Zwycięzcą został Artur Nowak, który w finale pokonał Ryszarda Rybaka 2:0 (6:4;6:2). Klasyfikacja w miejscach od 1-4 wyglądała następująco:

1. Artur Nowak
  2. Ryszard Rybak
  3. Krzysztof Tolisz
  4. Kevin Pabisiak

Czterech najlepszych zawodników turnieju otrzymało upominki sportowe i talony na sprzęt sportowy, a wśród pozostałych została rozlosowana torba tenisowa i upominki sportowe. Organizator dziękuje wszystkim zawodnikom za udział w turnieju, sportową postawę, emocje i walkę fair play, a przede wszystkim za spotkanie i dobrą zabawę.