Srebrny i brązowy medal dla MKS Rokita Brzeg Dolny

W miniony weekend w hali sportowej w Krotoszynie odbyły się Mistrzostwa Europy w sumo. Z dolnobrzeskiego klubu MKS Rokita w zawodach startowało aż dwóch zawodników: Damian Wróbel w kategorii do lat 18 oraz Seweryn Zalas w kategorii do lat 23.

Damian Wróbel po zaciętych walkach ze starszymi od siebie kolegami w wyniku powtórki walki z zawodnikami z Węgier zdobył dla MKS Rokita Brzeg Dolny srebrny medal. Jest to bardzo duże wyróżnienie i mobilizacja do zdobywania kolejnych sukcesów.

Na uznanie zasługuje również Seweryn Zalas, który w swojej kategorii wiekowej wywalczył brązowy medal.

Tak wysokie pozycje naszych zawodników to prawdziwe wyróżnienie dla klubu MKS Rokita Brzeg Dolny, świadczące o bardzo dobrej kondycji oraz technice naszych zawodników. Kolejne zawody już za dwa tygodnie.

Polecamy