Sołtysi Gminy Brzeg Dolny wybrani

12951_wybory-soleckie

Poniżej przedstawiamy nowo wybranych sołtysów oraz składy rad sołeckich.

JODŁOWICE – 3.04. 2019
Sołtys – Jan Jerzy Sychla (20 głosów za, 4 głosy przeciw)
Frekwencja: 24 osoby na 132 uprawnione

Rada Sołecka:

  1. Burdzy Jadwiga
  2. Nestorowski Franciszek
  3. Niedźwiecki Andrzej
  4. Strzyż Grażyna

STARY DWÓR – 3.04 2019
Sołtys – Jarosław Michalski (59 głosów), kontrkandydat – Sylwester Kupis – 21 głosów
Frekwencja: 81 osób na 166 uprawnionych

Rada Sołecka:

  1. Buraczyńska Barbara
  2. Misa-Kuśnierz Weronika
  3. Odrowąż Marta
  4. Tyszkowski Krzysztof

 

POGALEWO WIELKIE–  1.04.2019
Sołtys – Monika Wiśniewska (63 za, Paweł Uran 42 głosy, Paula Gąsiorek 20 głosów)
frekwencja: 127 osób na 429 uprawnionych
Rada Sołecka:
1. Martyna Kasińska
2. Tomasz Tyszkowski
3. Tomasz Skonieczny
4. Marcin Polek

 

GRODZANÓW–  1.04.2019
Sołtys – Ireneusz Fura (31 za, jednomyślnie)
frekwencja: 31 osób na 137 uprawnionych
Rada Sołecka:
1. Helena Jarotek
2. Eugeniusz Redzicki
3. Ryszard Zajfert
4. Krzysztof Hawrysz

GODZIĘCIN – 28.03.2019
Sołtys – Dorota Jaśkowska (53 głosy – jednomyślnie)
frekwencja: 53 osoby na 489 uprawnionych

Rada Sołecka:
1. Barbara Chebes
2. Jolanta Paluch
3. Krystyna Rejek
4. Dorota Żuk

BUKOWICE – 28.03.2019
Sołtys – Piotr Czarny (53 głosy – jednomyślnie)
frekwencja: 53 osoby na 131 uprawnionychRada Sołecka:
1. Joanna Czarny
2. Agnieszka Jamioł
3. Danuta Kviatsinska

4. Monika Skóra

RADECZ – 27.03.2019
Sołtys – Ignacy Gajda (54 głosy), kontrkandydat – Ryszard Żuczek (26 głosów)
frekwencja: 80 osób na 326 uprawnionych
Rada Sołecka:
1. Ryszard Gacke
2. Marek Owczarz
3. Zofia Śnieżek
4. Roman Zając

ŻERKÓW – 27.03.2019
Sołtys – Marian Kołodziejczyk (35 głosów), kontrkandydat – Marzena Bobkiewicz (7 głosów)
frekwencja: 43 osoby na 118 uprawnionych
Rada Sołecka:

1. Dorota Szymecka-Krata
2. Adam Jochan
3. Jacek Rogos
4. Marzena Bobkiewicz

NABORÓW – 26.03.2019
Sołtys – Piotr Kułaga (50 głosów)
frekwencja: 84 osoby na 273 uprawnione
Rada Sołecka:
1. Dedła Krzysztof
2. Iskra Paweł
3. Łaniewska Bernadetta
4. Poniszewska Agnieszka

ŻERKÓWEK – 26.03.2019
Sołtys – Jadwiga Wierzbowska (26 głosów za – jednomyślnie)
frekwencja: 26 osób na 87 uprawnionych
Rada Sołecka:
1. Grabiec Anna
2. Zawistowski Patryk
3. Grabiec Marcin
4. Kołodzińska Małgorzata

POGALEWO MAŁE – 25.03.2019
Sołtys – Dominik Michalik (16 głosów)
frekwencja: 23 osoby na 201 uprawnionych
Rada Sołecka:
1. Małgorzata Matwiejko
2. Aleksandra Poch
3. Renata Poch
4. Alfred Uran

PYSZACA – 25.03.2019
Sołtys – Jacek Księżnik (35 za, 2 przeciw)
frekwencja: 38 osób na 129 uprawnionych
Rada Sołecka:
1. Ewa Pękalska
2. Elżbieta Broniewicz-Wauters
3. Krzysztof Leja
4. Krystian Matwiejko

WAŁY -02.04.2019 R.

Sołtys – Śpiewak Dorota (27 głosów)
frekwencja: 48 osób na 239 uprawnionych

Rada Sołecka:

1.Dziarski Piotr
2.Gryzan Klaudia
3.Kaczmarska Monika
4.Oracz Edward

Polecamy