Rozpoczęły się Spotkania z Piosenką Patriotyczną

XVI Powiatowe Spotkania z Piosenką Patriotyczną

W Dolnobrzeskim Ośrodku Kultury rozpoczęły się XVI Powiatowe Spotkania z Piosenką Patriotyczną.

W sali widowiskowej DOK-u zaprezentowali się dzisiaj uczniowie szkół podstawowych i przedszkoli z całego powiatu wołowskiego.
Na dolnobrzeskiej scenie zaśpiewali młodzi artyści z Niepublicznego Przedszkola „Adaś” w Wołowie, Przedszkola nr 1 „Chatka Puchatka” w Wołowie, Przedszkola nr 2 „Słoneczko” w Wołowie, Przedszkola Samorządowego nr 1, Przedszkola Samorządowego nr 3, Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 2 w Brzegu Dolnym, Szkoły Podstawowej w Głębowicach, Szkoły Podstawowej w Krzelowie, Szkoły Podstawowej w Wińsku, Szkoły Podstawowej w Wołowie, Zespołu Szkół Społecznych w Wołowie, Szkoły Podstawowej nr 2 w Wołowie, Zespołu Szkół Publicznych w Lubiążu, Szkoły Podstawowej w Pogalewie Wielkim, Zespołu Placówek Resocjalizacyjnych w Brzegu Dolnym, Młodzieżowego Ośrodka Wychowawczego nr 2 w Godzięcinie, Zespołu Szkolno Przedszkolnego nr 1 w Brzegu Dolnym oraz Szkoły Podstawowej nr 5 w Brzegu Dolnym.
Występy oceniało jury w składzie Jarosław Paczkowski i Adam Wróblewski

Jutro od godziny 9.00 na scenie DOK-u wystąpią uczniowie szkół średnich. Koncert finałowy laureatów odbędzie się 11 listopada o godz. 12.40 w kościele pw. NMP Królowej Polski na osiedlu Fabrycznym.

Polecamy