Rajd „4 kąty Polski”

Janusz Kobyłka z Lubartowa, pasjonat o wielkim sercu po raz drugi ruszy w charytatywny rajd rowerowy po Polsce. Podczas całej wyprawy będzie zbierał fundusze dla podopiecznych Fundacja „Stella” im. Agaty Orłowskiej – Rehabilitacja dzieci i dorosłych z Lubartowa zajmującej się rehabilitacją niepełnosprawnych dzieci.

1 lipca Pan Janusz wyruszy w charytatywny rajd rowerowy. Trasa rajdu rowerowego liczy ponad 2000 kilometrów, wiedzie przez ponad 40 miast w ciągu 26 dni! Rajd to nie tylko przejażdżka na rowerze, to także spotkania, długie rozmowy, selfie z panem Januszem oraz wspólne kręcenie kilometrów. To wszystko by zebrać fundusze na rehabilitację dzieci niepełnosprawnych, którymi opiekuje się Fundacja „Stella”. Trasa jaką pokona Pan Janusz jest podzielona na dwa etapy. Pierwszy od Suwałk do Bogatyni. Drugi zaczynie się w Międzyzdrojach i skończy się w Ustrzykach Dolnych.

Pan Janusz odwiedzi „4 kąty Polski” po zdrowie dla dzieci.

Miasta jakie Pan Janusz odwiedzi: I etap: Suwałki, Augustów, Knyszyn, Wysokie Mazowieckie, Małkinia, Wyszków, Nowy Dwór Mazowiecki, Sochaczew, Łowicz, Łęczyca, Poddębie, Ostrów Wielkopolski, Milicz, Brzeg Dolny, Legnica, Lwówek Śląski, Lubań, Zgorzelec, Bogatynia; II etap: Międzyzdroje, Nowogard, Chociwel, Drezdenko, Wronki, Oborniki, Swarzędz, Pyzdry, Września, Warta, Zduńska Wola, Bełchatów, Kamieńsk, Włoszczowa, Jędrzejów, Busko-Zdrój, Dąbrowa Tarnowska, Dębica, Strzyżów, Brzozów, Sanok, Ustrzyki Dolne.

Podczas rajdu Pana Janusza zaplanowane są spotkana z fanami, pasjonatami rowerów, przyjaciółmi fundacji oraz władzami miast, przez które prowadzi trasa. Pan Janusz będzie promował działalność Fundacji „Stella” im. Agaty Orłowskiej, pokazując ile dobrego zdziałano dysponując małym budżetem i wielkim zaangażowaniem oraz jak wiele jest jeszcze do zrobienia.
Bez Waszego wsparcia jest to nie możliwe.
Fundacja „Stella” im. Agaty Orłowskiej jest z Lubartowa, podobnie jak Pan Janusz Kobyłka. Mamy pod stałą opieką ponad 200 niepełnosprawnych podopiecznych z bardzo różnymi schorzeniami fizycznymi i umysłowymi. Mamy dzieci z autyzmem, z porażeniem mózgowym, z zespołem Downa oraz Dzieci Motylki, czyli dzieci chorujące na Pęcherzowe Oddzielanie się Naskórka (EB).

Do prawidłowego funkcjonowania i ciągłego rozwoju pieniądze potrzebne są pieniądze. Potrzebujących przybywa szybciej niż pozyskiwanych środków. Znając niedostatki i problemy z jakimi boryka się fundacja, Pan Janusz rusza w Polskę po pomoc.
To nie jest wakacyjna przygoda. To wielkoduszna chęć niesienia pomocy tym, którzy jej naprawdę potrzebują, chorym, niepełnosprawnym, okaleczonym dzieciom. Spotykając Pana Janusza na drodze podczas wakacyjnych wypraw, zatrzymajcie się na chwilę, uściśnijcie dłoń i wesprzyjcie zdrowie dzieci.
Relacje z podróży, informację gdzie aktualnie jest Pan Janusz znajdą się na Facebooku Janusz Kobyłka

Zwracamy się do każdego, do osób, instytucji i firm, które zechcą podzielić się swoim sukcesem. Wesprzyjcie podopiecznych fundacji finansowo, rzeczowo lub po prostu przelewając dowolną kwotę na konto Fundacji z dopiskiem „4 kąty Polski”.

Polecamy