Remont komisariatu

P2660250

Trwa remont komisariatu policji w Brzegu Dolnym. Prace budowlane prowadzone są w budynku oraz na zewnątrz. 

Dolnobrzeski komisariat policji przechodzi kompleksowy remont. Trwają prace, w trakcie których budynek zostanie ocieplony i zyska nową elewację. Fundamenty budynku są zabezpieczane przed wodą. Generalny remont będzie mieć miejsce również we wnętrzu budynku, gdzie wymienione zostaną okna, instalacja elektryczna oraz ogrzewanie. Jeśli chodzi o prace na zewnątrz, nastąpi wymiana ogrodzenia.

– Termin odbioru przypada na październik 2020 roku, przy czym firma wykonująca prace zapowiedziała, że jest w stanie zakończyć prace wcześniej. Mamy nadzieję, że odbiorów nastąpi przed zakładanym terminem – dodaje komendant.

Budynek przekazany jest całkowicie firmie remontującej. Na czas remontu część policjantów nadal pracuje w Brzegu Dolnym.

– Dzięki uprzejmości Pana Burmistrza mamy udostępnione  pomieszczenia w kompleksie hotelowo sportowym. Pracują tam dzielnicowi,  policjanci zajmujący się wykroczeniami, policjant odpowiadający za profilaktykę nieletnich. W większości komisariat nadal funkcjonuje w Brzegu Dolnym – powiedział komendant Komisariatu Policji w Brzegu Dolnym Grzegorz Zarwański.

Na czas remontu kontakt z policją jest możliwy poprzez dzielnicowych, których numery telefonów służbowych można znaleźć na stronach internetowych policji. W przypadkach alarmowych należy wybrać 112 lub skontaktować się z dyżurnym miejskiej komendy powiatowej w Wołowie. W najbliższym czasie będą podłączone numery telefonów do aktualnie zajmowanych przez policję pomieszczeń w KHS-ie. Informacja, pod jakimi numerami będzie można się skontaktować z policjantami od spraw wykroczeń czy z dzielnicowymi, którzy są na miejscu, zostaną podane wkrótce.

jb

Polecamy