Powiatowe Targi NGO już sobotę. Zapraszamy do ogrodów pałacowych!

ngo

W sobotę 4 września w ogrodach pałacowych Dolnobrzeskiego Ośrodka Kultury mieszkańcom naszej gminy zaprezentują się organizacje pozarządowe z terenu powiatu wołowskiego.

Przekrój organizacji będzie bardzo różnorodny. W targach wezmą udział zarówno organizacje wiejskie, jak i sportowe. Te, których działania nastawione są na dzieci oraz te, które koncentrują się na osobach dorosłych.

Część z atrakcji nadchodzących targów zdradziła nam Kasia Dorosz z dolnobrzeskiego Stowarzyszenia Propago:

– Przewidzieliśmy bardzo dużo zajęć dla najmłodszych. Dzieci będą mogły wziąć udział w warsztatach tworzenia lasu w słoiku, breloczków z  makramy oraz woreczków z lawendą. Swoją ofertę przedstawią także dwie organizacje sportowe, zajmujące się trenowaniem sportów walki. W trakcie targów przewidujemy także degustację produktów, m.in. ciast. Dla miłośników chilloutu przygotowaliśmy leżaki, na których będzie można wysłuchać ciekawych opowieści.

Ale to jeszcze nie wszystko. Na targach pojawią się harcerze i strażacy, będzie można wziąć udział w konkursach z nagrodami, podziwiać wytwory artystów i rękodzielników oraz zobaczyć inscenizację „Zemsty” Aleksandra Fredry. Wydarzenie zapowiada się niezwykle ciekawie. Do zobaczenia w ogrodach pałacowych!

wm

 

Polecamy