Olimpijczycy 2018

Podczas uroczystości „Olimpijczycy 2018”, która odbyła się 18 czerwca w Centrum Kongresowym Politechniki Wrocławskiej, Dolnośląski Kurator Oświaty Roman Kowalczyk wręczył dyplomy laureatom międzynarodowych, ogólnopolskich olimpiad przedmiotowych, tematycznych i interdyscyplinarnych oraz mistrzom Polski w różnych dyscyplinach sportowych w roku szkolnym 2017/18.
Wśród nagrodzonych był Damian Wróbel, zawodnik MKS Rokita, któremu podziękowano za sukcesy sportowe jakie odniósł podczas wielu turniejów zapaśniczych.

Wyróżnienie otrzymali też dyrektorzy szkół i nauczyciele, którym Dolnośląski Kurator Oświaty podziękował za dostrzeganie i rozwijanie zainteresowań i talentów uczniów oraz za zaangażowanie i wspaniałą pracę uwieńczoną sukcesami swoich podopiecznych.
Wśród wyróżnionych był Józef Szabowski  trener zapasów w Miejskim Klubie Sportowym Rokita, któremu podziękowano za osiągnięcia uczniów w zawodach sportowych uzyskanych w roku szkolnym 2017/2018 , z życzeniami dalszych sukcesów w życiu zawodowym.

Damianowi i jego trenerowi gratulujemy.

bk

Polecamy