Mistrzostwa Seniorów Dolnego Śląska w tenisie stołowym

Do Brzegu Dolnego w niedzielę przyjechali tenisiści stołowi aby zmierzyć się w Indywidualnych Mistrzostwach Seniorów Dolnego Śląska.
Wśród startujących nie zabrakło zawodniczek z MKS Rokita Brzeg Dolny, które zaprezentowały wysoki poziom podczas gry podwójnej seniorek.
Nasze zawodniczki Milena Chrabąszcz i Elżbieta Kwiatkowska zajęły 3 miejsce, para Nina Ossowska z MKS Rokita i Julia Girulska AZS UE Wrocław zajęły 8 miejsce, Aleksandra Wiśniewska z MKS Rokita i Aleksandra Satława z Krosnowic 11 miejsce.
Lepsze od nich okazały się tylko zawodniczki z Krosnowic, Polkowic, Śnieżnika i Wrocławia.

W meczach indywidualnych Aleksandra Wiśniewska zajęła 7 miejsce, Elżbieta Kwiatkowska 8 miejsce, Milena Chrabąszcz 12 miejsce, zaś Nina Ossowska 18 miejsce.

W klasyfikacji mieszanej Elżbieta Kwiatkowska z Damianem Źródło z MKS Wolavia Wołów zajęli 10 miejsce, Nina Ossowska z Oskarem Jadachem z LZS SKS Raszówka zajęła 20 miejsce, Aleksandra Wiśniewska z Piotrem Grygielem z MKS Wolavia Wołów 22 miejsce, Milena Chrabąszcz z Adamem Goleńskim z LKS Odra Głoska 23 miejsce.

Szczegóły i więcej informacji można znaleźć na stronie Dolnośląskiego Okręgowego Związku Tenisa Stołowego we Wrocławiu.