Kwalifikacje do Finałów Strefy Dolnośląskiej w Tenisie Stołowym Młodzieży

Przez trzy dni rozgrywane były finały strefy wrocławskiej w tenisie stołowym. Pierwszego dnia grali uczniowie klas VII szkoły podstawowej oraz II i III klasy gimnazjum. Kolejnego dnia rozgrywane były mecze uczniów Liceów, a ostatniego dnia grały reprezentacje młodszych klas szkół podstawowych .
W gimnazjadzie wzięli udział uczniowie ze szkół z Wrocławia, Oławy, Trzebnicy, Wołowa i Brzegu Dolnego. Najwyższe miejsce na podium zajęły zawodniczki ze szkoły Podstawowej nr 6 w Brzegu Dolnym: Elżbieta Kwiatkowska, Milena Chrabąszcz i Aleksandra Wiśniewska. Miejsce drugie zajęła drużyna dziewcząt ze Szkoły Podstawowej nr 37 z Wrocławia. Najlepszą drużyną chłopięcą okazała się reprezentacja ze Szkoły Podstawowej w Międzyborzu, miejsce drugie zajęli uczniowie z Gimnazjum nr 13 we Wrocławiu.

Najlepszą drużyną licealną w kategorii dziewcząt okazała się szkoła SMS Junior Wrocław, miejsce drugie zajęły dziewczęta z I Liceum Ogólnokształcącego z Milicza.
Najlepszą drużyną licealną chłopców okazała się drużyna z LO w Brzegu Dolnym w składzie: Mikołaj Grzębka, Mateusz Wojciechowski i Kacper Stefaniuk. Miejsce drugie zajęła drużyna uczniów z Zespołu Szkół Zawodowych w składzie Tomasz Witkowski oraz Piotr Grygiel.

W kategorii Szkół Podstawowych wśród dziewcząt wygrała drużyna ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Wołowie. Miejsce drugie zajęła  Szkoła Podstawowa nr 6 w Brzegu Dolnym w składzie: Wiktoria Riwoń, Martyna Draczyńska, Anżelika Sowa. Najlepszą drużyną chłopięcą została Szkoła Podstawowa z Tyńca Małego, miejsce drugie zajęła Szkoła Podstawowa nr 84 z Wrocławia.

Szkoły, które zajęły miejsca I i II w rozgrywkach strefy wrocławskiej, awansowały do finałów strefy dolnośląskiej, które odbędą się 13,14 i 15 marca.