KS Brzeg Dolny zainaugurowało sezon w lidze

Od lipca na bocznej murawie stadionu miejskiego trenuje nowo utworzona drużyna piłkarska KS Brzeg Dolny. 9 września rozegrali swój pierwszy mecz z drużyną Piast Przedmoście wygrywając 7:2. Historycznego pierwszego gola dla nowej drużyny strzelił Szymon Radzijewski. Kilka minut później przeciwnicy doprowadzili do remisu ale jeszcze przed przerwą drużyna KS Brzeg Dolny wyszła na prowadzenie za sprawą Macieja Tomeli
Oprócz dwóch bramek w pierwszej połowie spotkania, gole dla drużyny KS Brzeg Dolny strzelili również Adrian Kuzaj, Michał Kowal oraz Maciej Czyżowicz który zdobył aż trzy bramki dla swojej drużyny.
Mimo iż zawodnicy podkreślają, że grają dla zabawy to prezentowany przez piłkarzy poziom jest naprawdę dobry. O pomyśle założenia drużyny myśleli już jakiś czas.
Nowej drużynie życzmy samych sukcesów i czekamy na kolejne wygrane. Następne 4 mecze rozgrywane będą na wyjazdach.