Kolacja wigilijna u seniorów

Niebawem rozpoczynają się święta  Bożego Narodzenia. Świąteczna atmosfera zawitała do Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów. Ten wyjątkowy okres sprzyja organizowaniu spotkań świątecznych. Również w siedzibie związku odbyła się uroczysta kolacja wigilijna.
Na organizowane już od kilku lat coroczne spotkania przedświąteczne przyszli członkowie Związku, burmistrz Paweł Pirek, zastępca burmistrza Artur Michałek, ksiądz prałat Jan Kwasik, ksiądz proboszcz z parafii Najświętszej Maryi Panny Jacek Włostowski, zastępca przewodniczącego Rady Miejskiej Mirosław Dawidowicz oraz radny Eugeniusz Skorupka. Nie zabrakło serdecznych życzeń, tradycyjnego łamania się opłatkiem oraz kolęd w wykonaniu chóru Radość.
Dolnobrzeski chór pod przewodnictwem Michała Wróblewskiego umilił czas śpiewając polskie kolędy.

Kolacja wigilijna w miłej bożonarodzeniowej atmosferze trwała do późnych godzin wieczornych. Wszystkich chętnych do wspólnej zabawy sylwestrowej, Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów zaprasza na, bal który odbędzie się w kompleksie Hotelowo – Sportowym Rokita. Szczegółowe informacje dostępne są w siedzibie związku przy ulicy Zwycięstwa.
Członkom związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów życzymy pogody ducha oraz magicznej atmosfery przy świątecznym stole w gronie rodzinnym.

Polecamy