Juniorzy AP liderem w klasie okręgowej

W ostatnim spotkaniu rundy jesiennej juniorzy młodsi Akademii Piłkarskiej podejmowali u siebie drużynę z Radwanic.
Chociaż dolnobrzeżanie mieli już zapewnione pierwsze miejsce w tabeli to i tak podeszli do meczu zmotywowani. Chcieli się zrewanżować po wcześniejszej porażce z drużyną, która jako jedyna pokonała ich w tym sezonie i udowodnić, że był to jednorazowy wypadek przy pracy.

Już od początku pierwszej połowy inicjatywę przejęli dolnobrzeżanie. Goście próbowali atakować ale bezskutecznie. Gole raz za razem padały tylko do jednej bramki. Dolnobrzescy juniorzy na przerwę schodzili prowadząc 6:0. Trzy bramki strzelił Dawid Żymełka, dwie Kamil Simlat, jedną Filip Kubala.
Druga połowa to już bardziej nerwowa gra, goście zwiększyli ataki choć na odrobienie strat raczej nie było już szans. Ale udało im się strzelić honorowego gola. W tej połowie padła jeszcze jedna bramka, którą na konto Akademii zdobył Dawid Żymełka. Ostatecznie spotkanie zakończyło się zwycięstwem gospodarzy 7:1.

W rundzie jesiennej dolnobrzeska drużyna odniosła 12 zwycięstw, jeden mecz przegrała, jeden zremisowała. W sumie w 14 kolejkach podopieczni trenera Michała Kowala strzelili 75 goli i kończą rozgrywki na pozycji lidera Ligi Okręgowej Juniorów Młodszych.