Festiwal Bożonarodzeniowy u Ossolińczyków

Już po raz szósty w Powiatowym Zespole Szkół im. Józefa Maksymiliana Ossolińskiego odbył się Festiwal Bożonarodzeniowy, na którym można było podziwiać nie tylko świąteczne dekoracje i stroiki, ale również obejrzeć Jasełka przygotowane przez uczniów.
Dla najmłodszych uczestników Festiwalu Bożonarodzeniowego oprócz atrakcji typowo świątecznych, przygotowano również kącik zabaw, w którym mogli poczuć się jak prawdziwi artyści.

Na świątecznym jarmarku swoje prace prezentowali wystawcy, którzy przygotowali na nadchodzące Boże Narodzenie, własnoręcznie wykonane ozdoby. Na każdym ze stoisk można było podziwiać oryginalne prace: kolorowe anioły, mikołaje, bogato strojone bombki czy stroiki. Niektórzy wystawcy już od kilku lat biorą udział w dolnobrzeskim jarmarku.

Śpiewane przez najmłodszych świąteczne piosenki i kolędy, umilały czas wszystkim przybyłym gościom, którzy mogli zrelaksować się przy gorącej herbacie i pysznym cieście.
To było wyjątkowe popołudnie, które wprowadziło wszystkich w magiczną aurę świąt. Dzięki zaangażowaniu wielu osób uczestniczących w organizacji Festiwalu Bożonarodzeniowego, ostatnia niedziela przed tegoroczną wigilijną, pełna była magicznej atmosfery i świątecznego ciepła.

Polecamy