Dni Brzegu Dolnego 2018 – piątek

Uroczysta kolacja, na którą zostali zaproszeni przedstawiciele miast partnerskich rozpoczęła dwudniowe obchody Dni Brzegu Dolnego. O godzinie 18.00 w Sali Kameralnej Dolnobrzeskiego Ośrodka Kultury, burmistrz Stanisław Jastrzębski przywitał delegacje z Czerniachowska i Kowla.
Po części oficjalnej, przywitaniu gości oraz wręczeniu upominków, rozpoczęło się święto miasta, które przyciągnęło nie tylko mieszkańców Brzegu Dolnego, ale również wszystkich miłośników dobrej zabawy i smacznego jedzenia.

W piątek o godzinie 19.00 za terenem KH-S, zespół młodzieżowy DOK, wykonał znane piosenki w nowych, ciekawych aranżacjach. Po rockowych klimatach, można było bawić się przy dźwiękach disco polo w wykonaniu rodzimego zespołu D4, który zaśpiewał kilka najbardziej znanych utworów m.in.: znany hit zespołu: Ewangelina.

Po tanecznym rozpoczęciu dolnobrzeskiej zabawy, zaczęto przygotowania do koncertu długo wyczekiwanej gwiazdy – Margaret. W piątkowy wieczór, można było usłyszeć największe hity artystki, która zadebiutowała w 2013 roku albumem All I need. Koncert polskiej gwiazdy, której piosenki są znane i lubiane również za granicą, był energetyczny i pełen pozytywnych emocji.
Fani oczywiście nie zawiedli, wszyscy bawili się do późnych godzin wieczornych, najpierw przy koncercie Margaret a później przy klubowych dźwiękach DJ Abrama.

Polecamy