Dni Brzegu Dolnego 2017

Muzyka reggae w piątek i disco polo w sobotę płynęła ze sceny podczas tegorocznych Dni Brzegu Dolnego organizowanych przez Dolnobrzeski Ośrodek Kultury.
Gwiazdami pierwszego dnia były zespoły Mesajah i Bethel. Ten drugi świętował w Brzegu Dolnym – rodzinnym mieście lidera zespołu Grześka Wlaźlaka – jubileusz dziesięciolecia.

Drugiego dnia wśród zespołów disco polo na scenie pojawiła się Grupa D4 z Brzegu Dolnego. Gwiazdą sobotniego wieczoru był zespół Boys.

Na mieszkańców, którzy pojawili się podczas koncertów przy Kompleksie Hotelowo-Sportowym Rokita czekało mnóstwo atrakcji. Było m.in.  stoisko z konkursami przygotowanymi przez Komisję Ochrony Środowiska Rady Miejskiej, stoisko koła Gospodyń Wiejskich Jodłóweczki i sołectwa Godzięcin. Były też foodtrucki z różnorodnymi specjałami oraz darmowe dmuchańce dla dzieci.

Podobnie jak w latach poprzednich i w tegorocznych Dniach Brzegu Dolnego wzięli udział przedstawiciele miast partnerskich Brzegu Dolnego – Barsinghausen, Kowla i Czerniachowska. W tym roku z uwagi na wybory we Francji do Brzegu Dolnego nie dotarła grupa z Mont Saint Aignan.

Tegoroczne Dni Brzegu Dolnego zgromadziły kilka tysięcy osób. Muzyka reggae i disco polo trafiła w gust mieszkańców oraz odwiedzających nasze miasto gości.

Polecamy