Czy każdy z nas ma talent?

W piątkowe popołudnie uczniowie Szkoły Podstawowej w Pogalewie Wielkim udowodnili, że tak. Uzdolniona młodzież prezentowała swoje talenty przed kolegami, nauczycielami i swoimi bliskimi. 28 uczniów zaprezentowało się w występach indywidualnych, duetach oraz w grupach. Widownia mogła zobaczyć szereg występów od pokazów walki zapaśniczej po prezentacje umiejętności wokalnych, tanecznych czy gimnastycznych. Wykonawcy nagradzani byli gromkimi brawami publiczności.

– Koncert „Mam talent” odbywa się w naszej szkole już po raz trzeci. Formuła występu zakłada, że wszyscy są zwycięzcami. Każdy z uczestników zostaje nagrodzony dyplomem za zajęcie pierwszego miejsca oraz otrzymuje słodki upominek. Dzięki temu frekwencja jest wysoka. Dzieci przełamują tremę i odważnie stają przed publicznością. To dla nas, jako pedagogów jest najważniejsze. Bez względu na posiadane umiejętności każdy z naszych uczniów ma szansę zaprezentowania się i może liczyć na naszą pomoc i wsparcie – powiedziała nauczycielka pani Lucyna Sawicka.

Po części artystycznej rozpoczęła się zabawa, w której bawili się uczniowie w karnawałowych strojach i atmosferze. Wszystkim utalentowanym wykonawcom gratulujemy!

Polecamy