Bezpłatne szczepienia przeciw grypie

grypa_szczepienie

Urząd Miejski w Brzegu Dolnym zaprasza mieszkańców, którzy ukończyli 60. rok życia i są emerytami lub rencistami, do skorzystania z bezpłatnych szczepień ochronnych przeciw grypie sezonowej. W ramach programu przewidziano wykonanie badania lekarskiego oraz szczepienie przeciw grypie przez lekarza lub pielęgniarkę. Szczepienia skierowano są do osób na stałe zameldowanych w gminie Brzeg Dolny.

Osoby zainteresowane proszone są o rejestrowanie się telefonicznie lub osobiście w Przychodni Rejonowo-Specjalistycznej w Brzegu Dolnym, Aleje Jerozolimskie 28, tel. 71 380 53 33, w Urzędzie Miejskim w Brzegu Dolnym, ul. Kolejowa 29 tel. 71 319 51 17 oraz siedzibie Związku Emerytów Rencistów i Inwalidów w Brzegu Dolnym ul. Zwycięstwa 5, tel. 71 319 51 98.

Przy rejestracji należy podać imię, nazwisko, adres zameldowania i wiek. Rejestracja do programu potrwa od 28 września. Szczepienie zostanie przeprowadzone w Przychodni Rejonowo-Specjalistycznej w Brzegu Dolnym, aleje Jerozolimskie 28. Dokładna data zostanie podana w odrębnym komunikacie. Na szczepienie należy zgłosić się z dowodem osobistym lub legitymacją emeryta lub rencisty.

Program szczepień profilaktycznych jest w całości realizowany z budżetu Gminy Brzeg Dolny.

1. Kto może skorzystać z programu bezpłatnych szczepień? Emeryt lub rencista , który ukończył 60. rok życia i jest na stałe zameldowany na terenie gminy Brzeg Dolny.

2. Do kiedy i jak można się zapisać do programu bezpłatnych szczepień? Zapisy do 28 września 2018, osobiście lub telefonicznie w rejestracji Przychodni Rejonowo-Specjalistycznej w Brzegu Dolnym, Aleje Jerozolimskie 28 w Brzegu Dolnym, tel. 71 380 53 33 , w Urzędzie Miejskim w Brzegu Dolnym, ul. Kolejowa 29, tel. 71 319 51 17. Podczas rejestracji należy podać imię, nazwisko, adres stałego zameldowania i wiek.

3. Gdzie będą przeprowadzone szczepienia? Szczepienia odbywać będą się w Przychodni Rejonowo-Specjalistycznej w Brzegu Dolnym, Aleje Jerozolimskie 28.

4. Jakie dokumenty należy okazać podczas szczepienia? Dowód osobisty oraz legitymacja rencisty lub emeryta.

5. Kiedy zostaną przeprowadzone szczepienia? Na początku października – dokładne terminy zostaną podane po zakończeniu rejestracji. Każdy uprawniony będzie mógł zapisać się na dogodny dla siebie termin.

Polecamy