11. Międzynarodowe Targi Turystyki i Czasu Wolnego

Od 1 do 3 marca trwała 11. edycja Międzynarodowych Targów Turystyki i Czasu Wolnego. Tym  razem wydarzenie zorganizowane zostało w zupełnie nowym miejscu, na wrocławskim Stadionie.

3 kondygnacyjny teren przeznaczony do ekspozycji targowych to prawie 2400 m3 na których swoją ofertę turystyczną prezentowały miasta z całego świata. Przez trzy dni trwał Festiwal Podróżników i Festiwal Kulinarny oraz atrakcje dla dzieci. Jak zawsze konkursy zorganizowane były z rozmachem, a odwiedzający goście docenili starania wystawców którzy przyznawali nagrody w rozmaitych przygotowanych konkursach. Można było wziąć udział w grze targowej, wielu konkursach na scenie i na stoiskach wystawców. Nagrody w całości ufundowane były przez wystawców, dzięki czemu promocja miast była jeszcze bardziej skuteczna. A nagrody były wyjątkowo atrakcyjne – m.in. vouchery na pobyt w hotelach, wyjazdy wakacyjne, wejściówki do obiektów turystycznych i parków rozrywki. Na międzynarodowych targach turystyki i czasu wolnego spotkaliśmy również prezesa Polskiego Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów – Ryszarda Bubółkę.

Targi MTT Wrocław podczas 10. edycji zostały wyróżnione odznaczeniem ministerialnym, odznaką honorową „Za zasługi dla turystyki”.

SJ

 

Polecamy